Adguard Premium Mod APK v4.0.65 (Fully Licensed)

Adguard Premium Ailesi Lisanslı Tam MOD APK’sını Android için Ücretsiz indirin. Akıllı Telefon cihazlarınızda İstenmeyen Reklamları ve açılır pencereleri engelleyin.

Adguard Premium Mod APK

Adguard – Block Ads Without Root v4.0.65 [Nightly] [Premium] [Mod]

ey, MODDone.com’a tekrar hoş geldiniz ve Bugün Başka Bir Harika İnternet Güvenlik Aracı Android MOD Apk ile Geri Döndüm “Adguard”.

Application NameAdGuard for Android
Versionv4.0.65
File Size16MB
Required Android Version5.0 or Higher
Install 1M+
LicenseFamily License
Update1 Sept 2021

Size Bu Adguard MOD Apk, Nasıl İndirilir ve Kurulur, Ücretsiz Premium nasıl etkinleştirilir ve ayrıca tek tıklamayla indirme bağlantısı hakkında tüm bilgileri vereceğim.

Adguard MOD Özellikleri

Bu, geliştiricilerin bazı değişiklikler yaptığı ve bazı premium özelliklerin kilidini Ücretsiz olarak açtığı Adguard Resmi APK Dosyasının Modlu Sürümüdür. Tüm MOD’lar aşağıda belirtilmiştir.

Ömür Boyu Lisans

Adguard Premium Lisansını Ömür Boyu Alın, hiçbir zaman ödeme yapmanız gerekmez. Bu MOD ile Her Şey Sonsuza Kadar Ücretsiz.

Sınırsız Cihaz

Android 5.0 İşletim Sisteminin Altındaki Akıllı Telefon ve Tabletler hariç Sınırsız Cihazlarda Kullanım.

Sınırsız Reklam Bloğu

Banner reklamlar, Pop Up, Slide ve Web Tarama reklamları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere sınırsız sayıda Reklamı Engeller.

Hesap Gerekmiyor

Bu Adguard Mod Sürümünü kullanmak için oturum açmanız veya herhangi bir Hesap Oluşturmanız gerekmez. Sadece Kur ve Git.

Adguard nedir?

Adguard Premium Mod APK

AdGuard Content Blocker, Yandex tarayıcısındaki ve Samsung İnternet mobil tarayıcısındaki reklamları kök izinleri olmadan engelleyen ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Bu AdGuard’ın reklam engelleme uygulaması, özellikle bu iki web tarayıcısında çalışır.

Adguard’ı neden kullanmalısınız?

Günümüzün yoğun hayatında, her şeye hızlı ve kolay ihtiyacımız var.

İnternetle aynı ama bildiğiniz gibi internet de bedava ve hızlı değil.

İnternette ücretsiz olan her şey, internette gezinmemizi yavaşlatan ve aynı zamanda reklamları atlamak için zaman harcayan çok sayıda Reklam içeriyor.

Bu sorunu çözmek ve istenmeyen reklamları engellemek için Adguard adlı bir yazılım aracına ihtiyacımız var.

Web siteleri ve Uygulama yazılımı genelinde reklamları engeller ve hızlı ve kolay olacak sorunsuz içerikte gezinmenizi sağlar.

Highlights Features

Gizliliğinizi koruyun: AdGuard Ekibi, kullanıcıların gizliliğini ana öncelik olarak görür. Ödüllü reklam engelleme ve gizlilik koruma araçları geliştirme konusunda yılların deneyimine sahibiz. Ayrıca, tehlikeli uygulamaları ifşa ettiğimiz ve kişisel verilerinizi çalmak için kullanılan şaibeli planları açığa çıkardığımız çok sayıda araştırma makalesi yayınlayarak çevrimiçi güvenliğin ihtiyatlı bir koruyucusu olarak kendimize bir isim yaptık.

Pilden ve verilerden tasarruf edin: Araya giren reklamlar dikkatinizi dağıtır ve zamanınızı çalar ve özellikle video reklamlar olmak üzere ağır medya reklamları da pilinizi ve cihazınızdaki verileri tüketir. AdGuard Content Blocker ile nihayet şarj cihazı olmadan evden çıkabilecek ve kaydettiğiniz veriler sayesinde kendinize ekstra bir kahve ısmarlayabileceksiniz.

Beyaz liste: Web sitelerini istisnalar listesine ekleyerek favori web sitelerinizi ve içerik oluşturucularınızı destekleyin. Tüm alan adlarını veya belirli sayfaları beyaz listeye ekleyebilirsiniz. Araya giren reklamların olmadığı bilinen, güvenilir bir web sitesini her ziyaret etmek üzereyken AdGuard’ı kapatmanıza gerek yoktur.

Özel filtreler: Uygulamamız, filtreleme işlemi üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Reklamları engellemek veya sayfadaki herhangi bir öğeyi gizlemek için kendi özel kurallarınızı ekleyin ve gelecekte herhangi bir noktada bunlara izin verin.

20’den fazla reklam engelleme listesi: Hem son derece yetenekli uzmanlarımız hem de önde gelen topluluk üyeleri tarafından tasarlanan mevcut tüm filtre listelerinden en eksiksiz olanı seçin. Ülkenizde en iyi korumayı sağlamak için en yaygın reklamları kapsayan genel listeleri etkinleştirin ve bunları dile özgü listelerle birleştirin: Fransa, İspanya, Almanya, Kore ve diğer ülkeler ve dil bölgeleri.

Açık Kaynak: AdGuard İçerik Engelleyici, GitHub’da tam proje kodu bulunan açık kaynaklı bir reklam engelleyicidir: https://github.com/adguardteam/contentblocker. Kullanıcılarımıza karşı mümkün olduğunca şeffaf olmak istiyoruz.

Download APK Adguard Premium MOD Apk For Android

Şimdi İndirme bağlantısı zamanı. Aşağıda, Android için Adguard premium mod apk son sürümünün Doğrudan tek tıklamayla indirme bağlantısını ekledim.

FAQs

Adguard MOD Kullanımı Güvenli mi?

Evet, sunucumuza yüklenen tüm apk dosyaları çeşitli anti-virüsler tarafından taranmaktadır, bu yüzden endişelenmenize gerek yoktur.

Ücretsiz Son Sürüm için Adguard Pro Nasıl İndirilir?

AdGuard, Android akıllı telefonlar için ücretli bir yazılım uygulamasıdır. Bu ücretli apk’yı ücretsiz kullanabilmek için www.moddone.com adresinden Mod sürümünü indirmeniz gerekmektedir.

Disclaimer:ModDone.com, ne geliştirilmiş ne de Değiştirilmiş bu Uygulamanın/APK’nın sahibi değildir. Biz sadece internette zaten mevcut olan bağlantıyı sağlıyoruz. ModDone.com, 17 U.S.C. * 512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (DMCA). Herhangi bir ihlal bildirimine yanıt vermek ve uygun önlemleri almak politikamızdır. Telif hakkıyla korunan materyaliniz sitede yayınlanmışsa ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, Bize Ulaşın.

Yorum yapın